Hakkımızda
hakkimizda-47727.jpg

ALS Group, özellikle Türk üniversitelerinde eğitim alacak olan yabancı öğrenciler için üniversite hazırlık okulları oluşturmaktadır. Okullar, Türkiye-Antalya, Istanbul ve Ankara ‘da en iyi 3 şehirde yer almaktadır. Dil kursları, yolar sınavı hazırlık kursları, sınav hazırlık kursları, eğitim programları, yaz ve Kış Kampı, üniversite yerleştirme yardımı vb. eğitim hizmetleri sunmaktayız.

Antalya dil okulu & AYBEL Dil Araştırmaları (ALS) grubu, 2010 yılında kurulan bağımsız bir üniversite öncesi Türk (TOMER) ve Ingilizce dil okulunu oluşturmaktadır. ALS Group, Türkiye Cumhuriyeti Milli Eğitim Bakanlığı tarafından akredite edilmiştir.

ALS Group‘un refah, konaklama ve yönetimi tüm akredite edilmiştir. ALS Group ‘un kaliteli dil eğitimi, öğrencilere piyasa yerinde diğer dil sağlayıcıları üzerinde rekabetçi bir avantaj sağlar. ALS grubu Promise tüm öğrencilere yüksek kaliteli öğretim ve uygun fiyatlarla sağlamaktır. Öğrencilerin, öğrencilere öğrenme konusunda yardımcı olabilecek ve yetenekli öğretmenlerden birinci sınıf bir öğrenim tecrübesi olacak. Her ders, ilginç ve interaktif canlı olacak; en kaliteli öğrenme deneyimini elde etmeniz için size rahat bir ortam sunar